Zapoznaj się z naszą ofertą
-przygotowania aplikacji o dotacje inwestycyjne ze środków UE (RPO WiM, PO KL)................................ -przygotowania dokumentacji środowiskowej......... -tworzenia dokumentów strategicznych.................. -przygotowania dokumentacji kredytowej ............... -szkoleń.....................................................................


2011-04-12
1.1.4 Budowa i rozbudowa klastrów o znaczeniu lokalnym i regionalnym

Public Relation w Samorządzeie - elementy marketingu politycznegoPartnerzy...


Referencje...  

 

 

JAK ZAŁOŻYĆ I WYPROMOWAĆ NA LIDERA

WŁASNĄ GAZETĘ SAMORZĄDOWĄ.

„Gazeta Samorządowa jako skuteczne narzędzie informowania o działalności jednostki samorządu oraz budowania jego wizerunku”
 
WARSZTATY
 
Potrzeba wydania lokalnych gazet samorządowych zrodziła koncepcje warsztatów, których celem jest wszelka pomoc w założeniu lub wsparcie już funkcjonujących gazet.
Gazety są doskonałym nośnikiem rzetelnych informacji z zakresu promocji działań samorządu lokalnego. Charakter tego typu jest pozytywny. To oznacza że przekazywane informacje mają na celu pokazanie wydarzeń , które budują lokalne społeczności dając wartość dodaną. Piszą o sukcesach w celu identyfikacji mieszkańców wokół lokalnych problemów. Budują wspólnotę lokalną.
 
 
Jak to założyć? Jak to finansować? Jak technicznie i merytorycznie prowadzić taką gazetę?
Odpowiemy na te pytanie na szkoleniu.
 
W pierwszej części szkolenia, na realnym przykładzie odniesionego sukcesu prasy lokalnej, autor tego sukcesu opowie o swojej drodze do własnej gazety samorządowej.
 
W drugiej części specjalista w formie warsztatowej przekaże arkana zasad redagowania oraz przekaże informacje jak z gazety samorządowej uczynić lidera rynku prasy lokalnej.
 
ORGANIZATOR:
 
FUNDACJA ROZWOJU REGIONALNEGO „WARMIA I MAZURY”
 
Wykładowcy:
 
 
Miejsce szkolenia: Hotel HEBAN - TORUŃ
 
 

Termin : 25-26 październik 2010

OFERTA

ZGŁOSZENIE

 

PROGRAM SZKOLENIA 

 


wstecz | do góryStrona główna | Przedsiębiorcy | Samorządy | Środowisko | Szkolenia | O fundacji | Linki | Kontakt | Artneo

10-116 Olsztyn ul. Ratuszowa 5
tel.: 89 527 08 98, fax: 89 523 69 85
Adres email: sekretariat@frr.olsztyn.pl, agnieszka@frr.olsztyn.pl, magda@frr.olsztyn.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009