Zapoznaj się z naszą ofertą
-przygotowania aplikacji o dotacje inwestycyjne ze środków UE (RPO WiM, PO KL)................................ -przygotowania dokumentacji środowiskowej......... -tworzenia dokumentów strategicznych.................. -przygotowania dokumentacji kredytowej ............... -szkoleń.....................................................................


2011-04-12
1.1.4 Budowa i rozbudowa klastrów o znaczeniu lokalnym i regionalnym

Public Relation w Samorządzeie - elementy marketingu politycznegoPartnerzy...


Referencje..."Wiedza gwarantem sukcesu - szkolenie dla mikro i małych przedsiębiorstw z powiatu gnieźnieńskiego" 

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Projekt jest realizowany w ramach umowy podpisanej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Poznaniu.

__________________________________________________________________________________________________

 

11-04-2011

Zbliżamy się do świąt Wielkanocnych, przed nami wielki tydzień. Z tego powodu na prośbę większości uczestników planowane zajęcia w dniach 21 i 22 kwietnia 2011 tj czwartek i piątek będą przeniesione o dwa dni wczesniej na 19 i 20 kwietnia 2011roku.

Zmiana dotyczy obu grup szkoleniowych tj Pracowników biurowych i kadry zarządzającej.

Godziny trwania zajęć bez zmian, zaczynamy o 9.00

/kierownik projektu/

05-04-2011

Serdecznie zapraszamy na kolejny zjazd w dniach 07 i 08 kwietnia 2011 do Hotelu Nest w Gnieźnie. Przypominam że zajęcia dla pracowników biurowych będzie kontynuowała Pani Beata Błoniecka wprowadzając Państwa w arkana UMIEJETNOSCI INTERPERSONALNYCH. Duża porcja wiedzy i ciekwaych ćwiczeń.

Kadrę zarzadzającą pożegnał w ubiegłym tygodniu Pan Paweł Koch ( patrz galeria) ale nie oznacza to że zajęcia kończą się. Teraz zachowując zasadę równości płci zajęcia poprowadzi PANI Wiktoria Trudnowska. Tematyka zajęć "Zarządzanie przedsiębiorstwem" - Nowoczesne zarządzanie - stawiam na innowacje. Zapraszam  w dniach 07 i 08 kwietnia do Hotelu Nest w Gnieźnie godzina 9.00

/kierownik projektu/

02-03-2011

Informujemy uczestników szkolenia , grupę PRACOWNIKOW BIUROWYCH że w najblizym zjeździe będzie miala miajsce zmiana tematyki zajęć. Spowodowane to jest przesunieciem bloku o tematyce - Obsługa nowoczesnych urzadzeń biurowych oraz Komunikacja telefoniczna i pisemna na koniec Bloku II , przed rozpoczęciem zajęć komputerowych. Będzie to płynne przejście do zagadnień "komputerowych.

Tematem najblizszego zjazdu dla PRACOWNIKÓW BIUROWYCH jest

10/11-03-2011 - Ksztaltowanie kultury obsługi klienta

Zajęcia poprowadzi Pan Piotr Proć, posiadajacy duże doświadczenie teoretyczne i praktyczne.

KADRA ZARZĄDZAJACA również spotyka się na zjeździe w dniach 10/11-03-2011 , na zajęciach prowadzonych przez Pana Pawła Kocha. Pan Paweł będzie kontynuował rozpoczety temat Motywowanie , rozwiązywanie problemow i konfliktow w firmie.

zajecia dla obu grup rozpoczynajją się we czwartek i w piątek o godzinie 9.00.

/kierownik projektu/

 01-03-2011

Promocja projektu trwa, przecytajcie sami co o nim sie pisze w lokalnych mediach...

http://gniezno.com.pl/wiadomosci/czytaj/2757/aby_sie_chcialo_chciec_zdobyc_wiedze.html

22-02-2011

Kolejny zjazd w dniach 24/25 lutego poprowadzą

- dla kadry zarządzającej Pan Paweł Koch; tematyka - Zarządzanie czasem, zespołem

- dla pracowników biurowych Pani Dorota Opolska i Mirosław Marszelewski ; tematyka - Techniki organizacji pracy biurowej oraz Prowadzenie korespondencji biurowej ,obieg dokumentów

W związku z dojazdem wykładowców , moduł skierowany do pracowników biurowych w dniu 24 lutego rozpocznie się o godzinie 10.30.

21-02-2011

Informujemy , że materiały szkoleniowe z odbytych zjazdów będą dostępne na stronach w zakładce Do pobrania po zakończeniu kolejnego zjadu odbywającego się w dniachh 24/25-02-2011.

14-01-2011

Informujemy że zajęcia w ramach projektu rozpoczynają się w dniu 17 lutego 2011 o godzinie 9.00 w Hotelu Nest w Gnieźnie przy ulicy Sobieskiego  20.

Rownolegle będą prowadzone zajęcia dla 2 grup, kadry zarządzającej i pracowników biurowych. Pierwszy zjazd zakończy się 18 lutego 2011.

W ramach projektu uczestnicy otrzymają materialy szkoleniowy, bufety kawowe, obiad, nocleg. Zajęcia poprowadzi wysoko wykwalifikowana kadra, posiadająca głęboką wiedzę i wieloletnie  doświadczenie.

 

Kierownik projektu /-/

10-01-2011

Rusza rekrutacja do projektu "Wiedza gwarantemm sukcesu - szkolenie dla mikro i malych przedsiębiorstw z powiatu gnieźnieńskiego"

Projekt skierowany jest do pracowników i włascicieli przedsiębiorstw zatrudniających do 49 pracowników ( tzw.mikro i małe przedsiebiorstwa) posiadające siedzibe lub oddział na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

Kryterium dostępu ogranicza dostęp dla osób w wieku 45 lat i więcej.

Preferencje w procesie rekrutacji mają również kobiety.

Udział w projekcie jest bezpłatny dla pracowników mikro i małych przedsiębiorstw. Wkład finansowy rozliczany jest poprzez złożenie zaświadczenia o zatrudnieniu i jego wysokości , w związku z tym udział w zajęciach , które odbywają się częściowo w czasie pracy jest wkłedem zastepujacym opłatę za udział w projekcie.

Zajęcia będą odbywały się w ssystemie zjazdów dwudniowych , planujemy by były to czwartki i piątki z częstotliwością 2 - 3 tygodni. Wszelkie zajęcia w ramach projektu będa odbywały się na terenie Gniezna.

W przypadku pytań w sprawach  rekrutacji prosimy o telefon do specjalisty ds rekrutacji i promocji  Pana Pawła Kocha 603922847, lub pod telefonem 895270898 z kierownikiem projektu Panem Jackiem Błonieckim. Można również komunikować się droga e-mailową sekretariat@frr.olsztyn.pl

 


wstecz | do góryStrona główna | Przedsiębiorcy | Samorządy | Środowisko | Szkolenia | O fundacji | Linki | Kontakt | Artneo

10-116 Olsztyn ul. Ratuszowa 5
tel.: 89 527 08 98, fax: 89 523 69 85
Adres email: sekretariat@frr.olsztyn.pl, agnieszka@frr.olsztyn.pl, magda@frr.olsztyn.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009

Projekt "Wiedza gwarantem sukcesu - szkolenie dla mikro i małych przedsiębiorstw z powiatu gnieźnieńskiego" jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt jest realizowany w ramach umowy podpisanej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Poznaniu.